logocko2.png
Region.png
logocko2.png

Po nádražích do Mostů u Jablunkova

Po nádražích na trati 320 z Českého Těšína do Mostů u Jablunkova
tesin3.jpg
Délka: 38km
Délka žel. tratě: 30km
Profil: rovina, ke konci kopečky
Zastávek: 11

 
Tato trasa je celá modernizovaná. Začíná se u budovy nádraží v Českém Těšíně, pokračuje se po tovární ulici k hlavní cestě do Třince. Těsně před nájezdem na hlavní cestu je odbočka doprava za autobusouv zastávkou "Baliny" k první malé zastávce na trati, Ropice zastávka. zastávka nemá žádnou budovu, ale jen čekárnu.
c9f040c0dc_90455815_o2.jpg
zast.ropice.jpg
konska5.jpg
konska3.jpg
Z Ropice se vrátíme zpátky a pokračujeme po hlavní silnici směrem na Třinec. Po chvíli jízdy narazíme na další zastávku a to Třinec - Konská. Budova, která je u nádraží je zavřená.
Od Třinec-Konská pokračujeme dále po hlavní silnici a narazíme na hlavní nádraží Třince, které momentálně prochází rekonstrukcí.
1-vizualizace-nádraží-2-kompr.-1.jpg
Třinec,_nádraží,_nástupiště_(01).jpg
183614.jpg
dsc08225.jpg
Dále pokračujeme po hlavní až ke kruháči, který projedeme rovně a dostaneme se na menší cestu kolem řeky, kterou přejedeme přes lávku na druhou stranu. Pokračujeme kolem řeky a podle značek cyklotrasy č.10, která kopíruje tuto trasu. Až vyjedeme na místo, kde jde vidět celé město tak pojedeme doprava a dojedeme k zastávce Třinec centrum. Tato zastávka byla nově vybudována teprve nedávno.
Vrátíme se zpátky a pokračujeme dále po cyklotrase č. 10. Po pár zatačkách se vyjede u železničního mostu přes řeku. Pojede se stále podél kolejí a hned za hotelem Vitality je zastávka Vendryně.
IMG_1305.jpg
vend6.jpg
byst5.jpg
byst.png
Pokračujeme dále po cyklotrase do Bystřice. Před Bystřicí se cyklotrasa napojí na silnici. V Bystřici se na kruhovém objezdu dáme doprava a na další odbočce doprava a jsme u zastávky.
Vrátíme se zpátky na kruháč a odbočíme vpravo, je to tam zkopce a hned do kopce a pokračujeme pořád rovně podél kolejí až narazíme na zastávku Hrádek, která je schovaná mezi protihlukovými stěnami.
DSC01530.JPG
DSC01531.JPG
DSC01529.JPG
79507640.jpg
Po chvíli jízdy dál od zastávky je podjezd, kterým se dostaneme na druhou stranu kolejí a na silnici do Jablunkova. Pokračujeme vlevo přes most a pak přes druhý most. Pojedem chvíli rovně po silnici a narazíme na velkou budovu nádraží v Návsí.
Pokračujeme dále po hlavní silnici, projedeme přes centrum Jablunkova až dojedeme ke kruháči, na kterém se dáme rovně. Za malým mostem přes řeku se dáme doprava a po malém kopečku dojedeme k zastávce Bocanovice
DSC01527.JPG
DSC01528.JPG
WzjZNYBU.jpg
mosty4.jpg
Od zastávky se vrátíme zpátky na kruháč a pokračujeme vpravo do Mostů u Jablunkova. Cesta se trochu zvlní. Po hlavní silnici se dostaneme až k podjezdu pod kolejema a ještě před ním je po pravé straně zastávka Mosty u Jablunkova.
Vrátíme se zpátky k hlavní silnici a pokračujeme podjezdem a pak do kopce. Na kopci na rozcestí se dáme vlevo až dojedeme k autobusové zastávce a u ní odbočíme doleva a z kopce dolů k poslední zastávce na trase Mosty u jablunkova zastávka.
DSC01516.JPG
DSC01520.JPG
DSC01526.JPG
09_big.jpg
Na trati jezdí osobní vlaky linky S2 City Elefant, rychlíky, nákladní vlaky, Regiojet, Leo Express. Z Mostu u Jablunkova jezdí linka S22 do Čadce.
Route 3,144,812 - powered by www.bikemap.net
28.07.2015 17:43:42
papros14
Zajímavé odkazy:
Region6.png
Region5.png
Region3.png
Region4.png
Kontakt:
Region6.png
e-mail: Piwik123@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one